Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Bağlama Akort Programı

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Saz Tuner apk bağlama akor programını çok hızlı bir şekil de kullanarak bağlamanızın akorunu en iyi şekil de ayarlamaya ne dersiniz?

Saz Tuner apk uygulaması ile kullandığınız bağlama, gitar gibi enstrümanlarınızın akorlarını çok hızlı ve çok da kolay bir şekil de düzeltmeye ne dersiniz?

Saz Tuner uygulamasını çok hızlı ve çok da kolay bir şekil de kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza yükleyebilir ve uygulamayı çok kolay, çok da rahat bir şekil de kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın kullanımı da çok kolaydır, akorunu ayarlamak istediğiniz enstrümanı seçiyorsunuz ve daha sonra telefonu enstrümana yakın bir yere bırakıyorsunuz. Telefonda bir derece olacaktır bu derece de bir de kırmızı bir ok olacaktır bu kırmızı ok derecenin üstünde tam ortaya gelince doğru akoru bulmuşsunuz demektir. Bu şekil de bütün enstrümanlarınızın akorlarını ayarlayabilir ve güzel güzel parçalar, şarkılar çalmaya başlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanmaya başladığınız zaman uygulama size bir mesaj gönderiyor ve o mesaj da şöyle olmaktadır; Saz Tuner uygulaması size bildirim göndermek istiyor. Bu şekil de bir mesaj geliyor, siz de bu mesaja izin ver veya izin verme seçeneklerini seçerek uygulamayı kullanmaya başlıyorsunuz. 

Uygulamayı çok hızlı ve çok da rahat bir şekil de kullanmak ister seniz eğer çok hızlı bir şekil de kullandığınız ios ve android cihazlarınıza uygulamayı yükleyerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Tasarım
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Visne Apps: Tuners for String Instruments
  • Dosya Boyutu: 22MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 16, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence