Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Archery Dreamer : Shooting Games

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Archery Dreamer: Shooting Games apk oyunu ile ustaca bir okçu olmaya hazır mısınız? sizden istenen bütün görevleri yaparak oyunun en iyisi olmaya ne dersiniz?


Archery Dreamer: Shooting Games apk oyunu ile ustaca bir okçu olmaya hazır mısınız? Bir birinden farklı görevleri ile bütün bölümleri geçerek oyunun en iyisi olmaya ne dersin?

 

 

Archery Dreamer: Shooting Games oyununu oynaya bilmeniz için kullanmakta olduğunuz cihaza yüklemeniz yeterlidir, oyunu oynaya bilmeniz için her hangi bir üyelik ve kayıt gibi işlemler yapmanıza gerek yoktur, direk oyunu giriş yapıp oyunu oynayabilirsiniz.


Archery Dreamer: Shooting Games oyununu çok hızlı bir şekilde eliniz de olan veya kullanmak da olduğunuz android cihazınıza indirerek oynaya bilir ve kullanabilirsiniz, iter seniz de kullanmakta olduğunuz ios cihazlarınıza da oyunu yükleyebilir ve oynayabilirsiniz.


Bu oyunu oynamak gerçekten çok eğlenceli ve çok da keyif vericidir, oyu çok eğlenceli ve çok da keyif verici olduğu kadar da çok kolay bir oyundur. Oyunda benim açımda en önemli olan kural elinizin çok az titremesi ve çok sakın olmanızdır, eliniz ne kadar az titrer ise em yüksek puanlı hedefi vurmanız o kadar kolay olur.


Sizleri biraz oyunu anlatmam gerekirse şunları söyleyebilirim: oyunun ilk giriş panelinde oyunun sesini kapta bilirsiniz, oyunda olan ok sesi, oku attığınız zaman hedef tahtasına çarpma senini kapata bilir veya açabilirsiniz. Oyuna START tuşu ile başlamaktasınız, daha sonra birden fazla bölümler karşınıza çıkacaktır ama bu bütün bölümler kilitlidir, sizin oyunu oynayarak o kilitleri açmanız gerekiyor. Bütün bunları yaptıktan sonra oyuna başlaya bilirsiniz oyuna başladıktan sonra bölümleri geçmeye çalışmaktasınız.


Oyunu oynamaya başladığınız zaman bir oyun karakteri ve elinde bir yay bir de ok vardır, karşısında ise bir hedef tahtası vardır. Her bölüm sizde farklı puanlar, farklı hedef vurmalar istenmektedir, bazı bölümler de bir hedef tahtası yerine birkaç balon koyuluyor sizden bu balonları patlatmanızı istiyor, kısacası oyun bu şekilde ilerlemektedir.


Eğer sizde böyle eğlenceli keyifli bir oyun oynamak istiyorsanız hemen kullandığınız cihaza oyunu indirerek oynamaya başlaya bilirsiniz ve keyifli, eğlenceli zamanlarda geçire bilirsiniz.

 


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Umeng Games
  • Dosya Boyutu: 91MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence