Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

aquapark.io

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Aquapark.io apk oyunu ile deli dolu bir havuz ve kaydırak oyunu oynamak iste misiniz? bütün yarışları birinci bitirin ve oyunun en iyisi siz olun.


Aquapark.io apk oyunu ile deli dolu bir havuz ve kaydırak oyunu oynamak iste misiniz? Aquapark.io oyunu ile heyecan dolu bir yarış da yapmaktasınız. Bu oyunu kullandığınız cihazınıza çok hızlı bir şekil de yükleye bilirsiniz ve oyunu yükledikten sonra da oyun siz den her hangi bir üyelik ve kayıt gibi işlemler istememektedir oyunu kullandığınız cihazınıza indirmeniz yeterlidir. Bu oyun hayatınız da görmüş olabileceğiniz en iyi ve en eğlenceli oyunlardan biridir, oyunu oynadığınız zaman adeta kendinizi oyuna kaptırıyorsunuz. Ve hiç sıkılmadan da oynaya biliyorsunuz.Oyunu ilk oynamaya başladığınız zaman çok az zorlana bilirsiniz ama birkaç kez oyunu oynadıktan sonra alışmış oluyorsunuz, oyunu çok çok iyi oynamaya başlıyorsunuz. Bazı oyun oynayan arkadaşlar oyunu oynamaya başladıkları zaman oynayamadıklarını ve çok sıkıldıklarını görüyor ve hemen oyunu silmeye kalkıyor, siz sakın böyle bir hata da bulunmayan çünkü oyunun ilk bölümleri biraz sıkıcı ve zor olabiliyor, zamanla siz de çok iyi oynamaya başlıyorsunuz.Aquapark.io oyunu çok da eğlenceli bir oyundur canınızın sıkıldığı zaman açıp dilediğiniz kadar oynayabilirsiniz. Oyunun çok sevilen ve çok da oynanmasına sebep olan bir özellik vardır o da oyunun internetsiz bir şekil de oynanabilmesi yani çevrim dışı da kullanabilmeniz. İstediğiniz zaman ve istediğiniz yer de açıp saatlerce veya günlerce oynaya bilirsiniz.Oyuna girdiğiniz zaman karşınıza oyun giriş paneli çıkacaktır oyundaki bütün işlemleri oradaki panelden yapabiliyorsunuz. Oyun da size bir karakter veriliyor o karakteri başlangıç noktasından bitiş noktasına kusursuz bir şekil de ulaştırmanız gerekiyor. Oyuna başlarken bir kaydırağın üstünden oyuna başlıyorsunuz.O kaydıraktan istediğiniz gibi atlayabilir ve kayabilirsiniz. Sizinle birlik de başka yarışmacılar da vardır bütün yarışmacıları geçerek bitişe ilk sizin ulaşmanız gerekiyor. Oyundaki kaydıraktan atlarken geri aşağı da kaydırağın üstüne düşmeniz gerekiyor, eğer yere düşerseniz o yarışı kaybetmiş oluyorsunuz ve yeni yarışa başlamanız gerekiyor.Eğer bu şekil eğlence dolu aksiyon dolu ve yarış dolu bir oyun oynamak isterseniz kullanmak da olduğunuz android ve ios cihazlarınıza da çok hızlı bir şekil de indirebilir ve oynayabilirsiniz. bu eğlence dolu oyunu oynamak isterseniz hemen oyunu indirin ve oynamaya başlayın iyi oyunlar dilerim.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: VOODOO
  • Dosya Boyutu: 244MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence