Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Among Us

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Among Us APK ile oyunda keyifli dakikalar geçirmek sizin elinizde. En hızlı şekilde Among Us oyununa erişerek indiriniz ve mobil telefonunuza kurunuz.

Among Us APK ile oyunda keyifli dakikalar geçirmek sizin elinizde. En hızlı şekilde Among Us oyununa erişerek indiriniz ve mobil telefonunuza kurunuz. Ardından boş olan lobilerden bir tanesine katılın veya arkadaşlarınız ile birlikte kurmuş olduğunuz lobiye dahil oldunuz. Bütün herkesin hazır olduğundan emin olunuz. Ardından renginizi seçiniz, çünkü bu seçeceğiniz renk oyun içerisinde bulunan karakterinizin rengini belli edecektir. Ayrıca seçmiş olduğunuz renk üzerinden sizi çağıracaklar ve o ismi verecekler. Örnek vermek gerekirse; “Hey kırmızı, neredesin? Hemen buraya gelmen gerekiyor” gibi sözler duyabilirsiniz.

Among Us APK indir seçeneğini geçtikten sonra, oyunda bulunan belli başlı görevlere sahibiz. Fakat, oyun öncelikle dört veya on kişiyle oynanabilir bir moda sahiptir. Aksi taktirde, oyunu başlatamayacaksınız. Bu oyun içerisinde, üç adet bulunan haritalardan bir tanesinde rastgele bir şekilde yer alabilirsiniz. Bu haritaların ilkinin ismi bir uzay gemisi olan The Skeld, ikinci harita olan ve adeta bir karargahı andıran Mira HQ isim harita ve son olarak en çok oyuncuların beğenenini toplayan, mini harita ise Polus. Polus bir gezegen üssüdür, burada arkadaşlarınız birlikte görevler yaparak oyunu bitirmeniz gerekmektedir fakat dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü, aranızda bir hainin dolaştığını ve sizi her adımda öldürmek istediğini unutmayınız.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Innersloth LLC
  • Dosya Boyutu: 70M
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence