Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

AMAZE!

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

Amaze apk oyunu ile boyanmadık alan bırakma ve bütün bülümleri geç oyunu en iyi oyumcu sen ol. Amaze oyunu ile keyifli zaman geçirmeye hazır mısın?

Amaze!!! Apk oyununu oynayarak çok fazla keyifli zamanlar geçirmeye ne dersiniz? Amaze oyununu istediğiniz her zaman ve istediğiniz her yer de oynayabileceğinizi biliyor muydunuz? Amaze oyununun en güzel ve en büyük özeliği oyunu internetsiz ve çevrim dışı oynaya bilmenizdir ve sizin için ise çok büyük bir şanstır.

Bu oyunu oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz android cihazına yükleyerek çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, ister seniz de kulandığınız ios cihazına da oyunu yükleyebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Amaze oyununun oynanışı çok çok kolaydır, ama ilk oynadığınız zaman çok az zorlana bilirsiniz ama sonradan çok iyi oynamaya başlayacaksınızdır. Oyunun tek kötü bir yanı olduğunu düşünüyorum ama pek de kötü denilmez buna, oyunun ilk bir kaç seviyesi çok aşırı kolaydır bunun sebebi ise oyunu ilk kez oynayanlar oyuna alışa bilsin diye, ama bazı insanlar ise bu ilk seviyelerden çok sıkılarak ve çok bunalarak oyundan çıkıyor ve oyunu oynamamayı tavsiye ediyor. Ben size bunu asla tavsiye etmiyorum bir kaç seviyeyi geçtikten sonra oyunun ne kadar zevkli ve keyifli olduğunu sizler de fark edeceksinizdir.

Sizlere biraz oyundan bahsedeyim; oyun bir labirent oyununa benzemektedir ama labirent oyunu ile hiç bir alakası yoktur sakın yanlış anlaşılma olmasın. oyun da sürekli olarak renk değiştiren bir kare kutu vardır bu kare kutu sizin oyun da oynadığınız karakterdir. Bu karakteri ileri, geri, sağ ve son olarak sol taraflara hareket ettire biliyorsunuz, her geçtiğiniz seviyede farklı renge dönüşen karakteriniz ile oyun da olan alanı boyamanız gerekiyor, oyun alanında karakterinizin geçe bildiği bir kaç yer tek vardır siz de o geçebildiği yerlerden karakterinizi geçirerek ve karakterinizin sahip olduğu renge boyamanız gerekiyor boyanmadık hiç bir yerin kalmaması gerekiyor, eğer açık bir yer kalır ise o bölümü, seviyeyi geçememektesiniz. Bütün seviyeleri geçe bilmeniz için oyun alanım da hiç bir yerin açık olmaması gerekiyor buna dikkat etmeniz gerekiyor, bu şekil de bütün seviyeleri geçebilirsiniz ve oyunu en kısa süre de bitirebilirsiniz.

Eğer siz de bu şekil de keyifli eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız heme oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Oyunlar
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Crazy Labs by TabTale
  • Dosya Boyutu: 120MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence