Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

Amansız Sollama

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

[01:43, 20.01.2021] Enes Aydoğan: Napiyon [11:04, 20.01.2021] Enes Aydoğan: Amansız Sollama Over Take apk oyunu ile araba solama oyununun eğlencesini dibine kadar yaşamaya ne dersiniz? oyunu çok hızlı ve kolay bir şekil de oynayabilmek istiyor iseniz eğer, oyunu hızlı bir şekil de kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza indirebilir ve dilediğiniz gibi oyunu oynmaya başlayabilirsiniz.

Amansız Sollama Over Take apk oyunu ile araba solama oyununun eğlencesini dibine kadar yaşamaya ne dersiniz? oyunu çok hızlı ve kolay bir şekil de oynayabilmek istiyor iseniz eğer, oyunu hızlı bir şekil de kullanmak da olduğunuz cihazlarınıza indirebilir ve dilediğiniz gibi oyunu oynmaya başlayabilirsiniz.

Oyunun oynanışı çok aşırı derecede kolay ve eğlencelidir, oyunu bir kez oynamaya başladığınız zaman daha çok oynamak isteyeceksiniz, hatta bütün boş zamanlarınız da bu oyunu oynayacaksınız ve bu oyunu oynamak için kendinize bol bol boş zaman ayırmaya da çalışacaksınız. Oyunu oynamaya başladığınız zaman oyun size bir araba veriyor ama bu arabanın modeli, gücü gibi şeyler düşük olmaktadır, siz oyunu oynayarak güzel skorlar yaparak para ve puan kazanarak kendinize daha üst ve daha iyi model arabalar alabilirsiniz.

Oyunun oynanışı daha önce de dediğim gibi çok aşırı derecede kolaydır. Oyunu giriş yaptığınız zaman sadece oyunu oynamak için yüklediğiniz cihazınızın ekranına dokunarak size verilen aracın hızını artırıyorsunuz ve karşınıza çıkan bütün araçları da sollamış yani geçmiş oluyorsunuz. Karşı şeritten araç geldiği zaman da ise yapmanız gereken tek şey, oyunu oynadığınız cihazdan parmağınızı kaldırmak ve size verilen aracın hızını azaltıp kendi şeridinize geçiyorsunuz.

Bu oyunu çok kolay ve çok da hızlı bir şekil de oynamak isterseniz eğer çok hızlı ve çok da kolay bir şekil de kullandığınız ios ve android cihazlarınıza yükleyebilir ve dilediğiniz gibi oyunu oynayabilir, eğlenceli zamanlar da geçirebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Kwalee Ltd
  • Dosya Boyutu: 103MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Ocak 20, 2021
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence