Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

A Word Kelime Oyunu (Türkçe)

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

A Word kelime oyunu apk ile kendi kelime haznenizi genişletmek daha iyi bir cümleler kurabilmek ve çok eğlenceli zamanlar geçirebilmeye hazır mısınız?

A Word kelime oyunu apk türkçe; oyunu dünyanın en iyi ve en çok oynanan, kullanınlan bir bulmaca oyunudur. Bu oyunu istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman internetsiz bir şekilde kulanabilir ve oynayabilirsiniz.

A Word kelime oyununu hem android hem de ios cihazlarınıza yükleyebilirsiniz, oyunu oynaya bilmemiz işin cihazınıza yüklemeniz yetirlidir, sizden herhangi bir üyelik ve benzeri şey istememektedir. Oyunun oynayışı çok kolaydır eğer oyunu oynamayı bilmiyorsanız bile çok hızlı ve çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz, bir kaç el oynadıktan sonra.


Oyunun temel amacı kelime haznenizi fazla tumanızı sağlamak, ve oyunuda daire, üçgen gib şekilerde verilen harfler ile anlamlı bir kelime oluşturmanız gerekmektedir. Bu kelimeyi de kullandığınız cihazın üstündeki boşluğa göre seçmeniz gerekiyor, mesala yukarıdaki boşlukta beş boşluk vardır ve size verdiği harflerde ise k, a, l, e,m ve k,o,l,t,u,k harflerini vermiş olsun siz eğer gidip kalem kelimesini seçer iseniz oyun bunu kabul etmez sonra oyun da bir yanlışlık var gibi sözler kullanmaya başlıyorlar, çünkü oyun  sizden beş harfli bir kelime istemektedir siz beş harfli yerine gidip de yedi veya dört harfli bir kelime seçer seniniz oyun kesinlikle bunu kabul etmemektedir, sizden istenen beş harf ise beş harfli bir kelime bulmanız gerekiyor veya sizden istenen iki harf ise iki harflik bir kelime bulmanız gerekiyor. Eğer sizde bu oyunu oynayarak hem kelime haznenizi genişletmek hem de eğlenceli zaman geçirmek istiyorsanız hemen oyunu kullandığınız cihaza indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Apps Bilgi Teknolojileri
  • Dosya Boyutu: 183MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence