Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

8 Ball Pool

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

8 Ball Poll apk bilardo oyunu ile çevrenizdeki arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. aynı zamanda oyunun bütün kurallarını öğrenebilirsiniz.

8 Ball Pool apk oyunu ile arkadaşlarınızla online bir şekilde bilardo oynayamaya ne dersiniz ?
8 Ball Pool gerçek bilardoyu anımsatan bir oyundur. Oyunu oynarken istekanın yönü ve hızını da ayarlayabiliyorsunuz. Eğer isterseniz istekalarınızı çiplerle satın alabilirsiniz. Oyunda belli çip değerlerinde oyunlar var. Gireceğiniz oyunda eğer kazanırsanız yazan miktar kadar çip kazanırsınız. Eğer kazanamazsanız yazan miktar kadar da çip kaybedersiniz. Yeterli çipiniz yoksa oyuna giremezsiniz yada çipiniz yetiyorsa daha az miktarlı çipteki oyuna girebilirsiniz. Oyunda ki amaç masada bulunan altı delikten birine beyaz topu çarpıştırarak deliğe atmaktır. Toplar çizgili ya da düz olarak ikiye ayrılır. Çizgili ya da düz topu seçmek biraz sizin becerinize kalacaktır. Oyunda beyaz topla beraber 16 top bulunmaktadır. Siyahı en son kendi toplarınız bittikten sonra deliğe atmanız gerekiyor. Eğer toplarınız bitmeden atarsanız oyunu kaybetmiş oluyorsunuz. Oyunu oynaya oynaya daha da ustalaşacaksınızdır. Oyun iki kişiyle oynanıyor. Bu rakip arkadaşınız yada bu oyunu rastgele oynayan biri de olabilir. Ayrıca maç esnasında emoji gibi mesajlar da atabilirsiniz.


Oyunda ayrıca farklı bölümler de mevcut. İsterseniz turnuvaya katılabilirsiniz. İster de 9 Ball bölümüne de girip farklı kurallarla oynayabilirsiniz. Maçları kazandıkça çipiniz ve seviyeniz de artıyor. Ayrıca görevler ve sandıklar mevcut. Görevleri yaptıkça ve sandık açtıkça size hediye veriliyor ve bu sayede oyunda yükseliyorsunuz. Bu
Bu oyunu arkadaşlarınızla da oynayabilirsiniz.8 Ball Pool’u android veya ios tan indirip arkadaşlarınızla rekabetli bir eğlenceye katılabilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Miniclip.com
  • Dosya Boyutu: 114MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence