Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

3D Bowling

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

3D Bowling apk oyunu ile çılgınca bir bowling oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullanmak da olduğunuz cihazınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynamaya başlayın.

3D Bowling apk oyunu ile çılgınca bir bowling oyunu oynamaya ne dersiniz? Oyunu hemen kullanmak da olduğunuz cihazınıza indirin ve oyunu dilediğiniz kadar oynamaya başlayın.

3D Bowling oyununu oynaya bilmeniz için oyunu kullandığınıza cihazlarınıza indirmeniz yeterlidir, oyun sizden her hangi bir üyelik ve kayıt gibi bir işlem istememektedir, oyunu indirmeniz oyunu oynamanıza yeterlidir.

3D Bowling oyununu ilk oynama başladığınız zaman oyunun size bir mesaj gönderiyor ve o mesaj da şöyledir; 3D Bowling oyunu size bildirim göndermek istiyor diye bir mesaj gönderiyor. Siz de bu mesaja iki farklı seçenek ile cevap verebiliyorsunuz, biri izin ver seçeneğidir, diğeri ise izin verme seçeneğidir. Eğer izin ver seçeneğini seçer iseniz oyun ile ilgili bütün değişiklikler de size mesaj gelecektir, eğer izin verme seçeneğini seçer iseniz hiç bir şekil de mesaj falan almayacaksınızdır.

3D Bowling oyununu çok fazla hızlı bir şekil de ve çok da hızlı bir şekil de oynamak istiyorsanız eğer oyunu hemen kullandığınız android cihazlarınıza indirerek oyunu oynayabilirsiniz, eğer isterseniz de ios cihazlarınıza da oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. Bu şekil de çok rahat ve çok da hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

3D Bowling oyununun oynanışı da çok kolaydır. Oyunda size bir top veriliyor ve bu topla da karşınızda ki blokları devirmeye çalışıyorsunuz, ne kadar fazla blok devire bilirseniz oyun da o kadar faza puan alırsınız. Oyun da size verilen topu sadece iki kez atma şansınız vardır, ikinci atışınızdan sonra oyun sırası diğer rakibinize geçmektedir. Oyun bu şekli de devam etmektedir eğer siz de bu şekil de eğlenceli bir oyun oynamak isterseniz hemen oyunu indirin ve oynamaya başlayın.


Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Italic Games
  • Dosya Boyutu: 24MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 28, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence