Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

2 kere 2

Puan: 0.00 (Oylar: 0)

2 kere 2 apk oyunu ile mantıklı hamleler ile oyunun en iyisi omaya hazır olun. Aynı olan bütün sayıları birleştirin ve oyunun en yüksek sayısına ulaşın.

2 kere 2 apk oyunu ile çılgınca bir matematik oyunu oynamaya hazır mısınız? Size verilen aynı renk ve aynı sayıları birleştirip sayıların en yüksek tanına ulaştırın ve oyunun en iyisi siz olun.

2 kere 2 oyununun oynanışı çok koladır. Yapmanız gereken tek şey çarpım tablosunu çok çok iyi bilmeniz, daha sonra işin çok kolaylaşıyor. Size verilen sayıların aynı olanlarını sürekli olarak bir birleri ile çarpmanız gerekiyor ve bu saye de en yüksek sayıya ulaşabiliyorsunuz.

2 kere 2 oyununu oynaya bilmeniz için kullanmak da olduğunuz ios cihazlarınıza yükleyerek çok hızlı bir şekil de oyunu oynamaya başlayabilirsiniz, eğer ister seniz de kullandığınız android cihazlarınıza da oyunu indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

bu oyunu oynaya bilmeniz için kullandığınız cihaza yüklemeniz yeterlidir. Oyununu cihazınıza yükledikten sonra oyun sizin her hangi bir üyelik ve kayıt gibi bir işlem yapmanızı istememektedir, tek yapmanız gereken şey oyunu cihazınıza yüklemek ve daha sonra keyifli bir şekil de oyunu oynamaya başlamanız.

Oyunun oynanışı da çok koladır. Size sürekli farklı sayılar veriliyor ama bu farklı sayıların kesinlikle bir eşi vardır hatta bazen birden fazla da olabiliyor. Siz de bu sayıları eşile yan yana getirerek birleştiriyorsunuz ve bu saye de sayıyı iki kayına çıkartmış oluyorsunuz. Hemen bir örnek vereyim; size verilen sayı iki ise o sayıyı kesinlikle bir başka iki ile eşleştirmeniz gerekiyor, bu işlemi yaptıktan sonra eliniz de olan iki sayısı dört olmaktadır. Diğer bütün sayılar da aynı şekil de ilerlemektedir.


Siz de eğer matematiğinizi daha çok geliştirmek isterseniz hemen oyunu indirin ve kendinizi çok daha fazla geliştirmeye başlayın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 0 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğitim
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Crazy Labs by TabTale
  • Dosya Boyutu: 116MB
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 26, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence