Apk indir, Apk Oyunlar, Android Uygulama, Android Oyunlar

Apk canavarı ile ücretsiz apk indir, android oyun ve android uygulama indirebilir ve oynaya bilirsiniz. Sitemizde hiçbir şekilde zararlı uygulama ve oyun yoktur. Apk canavarı ile sıkıntısız bir şekilde android ve ios telefonlarınıza yükleme yapabilirsiniz.

101 Yüzbir Okey Plus

Puan: 1.00 (Oylar: 1)

101 Okey Plus APK'yı oynaya bilmeniz için oyuna Facebook hesabınız veya e-postanız ile giriş yapmanız gerekiyor.

101 Okey Plus APK’yı oynaya bilmeniz için oyuna Facebook hesabınız veya e-postanız ile giriş yapmanız gerekiyor. Oyuna giriş yaptıktan sonra kendinize bir kullanıcı adı seçmeniz gerekiyor, eğer isterseniz de profil fotoğrafı da koya biliyorsunuz. İster kendi resminizi ister başka bir resim koyma özgürlüğüne sahipsiniz. 101 Okey plus size çok fazla kolaylıklar sağlamıştır. Eğlenceli vakitler geçirerek, oyun içindeki insanlarla oynaya bilirsiniz ya da abiniz, ablanız, kardeşiniz, okul arkadaşınız kısacası sizin tanıyan herkesle karşılıklı veya rakip olarak oynayabilirsiniz. 101 Okey plus başladığınız zaman oyun taşları size hazır bir şekilde sunmaktadır. Yerdeki bütün taşları yedişerli bir şekilde toplayıp dizmektedir, bütün taşları yedişleri topladığı zaman bir tane fazla kalmaktadır. Bu taşı da dizdiğiz taşların en başına koyarak iki kez zar atmaktadır. Zarda çıkan sayılara göre taşları sırayla dağıtmaktadır, ayrıca siz bu aşamaların hiç birini görmüyorsunuz. 

101 Okey plus APK oyunu binlerce insan tarafından oynanan bir strateji oyunudur. Oyunda dağıtılan taşları düzenli bir şekilde dizmeniz gerekiyor. Dağıtılan taşların hepsini birer (Per) haline getirmeniz gerekiyor. Elinizdeki taşları, siyah bir, siyah iki, siyah üç, kırmızı beş, kırmızı altı, kırmızı yedi veya siyah on iki, kırmızı on iki, sarı on iki olarak dizdiğini zaman her biri bir (Per) olmuş oluyor. Bu (Perin) ortasındaki sayıları toplayarak otuz dört sayısına ulaşmanız gerekiyor. Örneğin siyah üç, siyah dört, siyah beş ve mavi bir, mavi iki, mavi üç sayılarıyla iki (Periniz) vardır. Bu (Per de ki) siyah dört, mavi iki sayılarını toplayıp altı sayısını yükselmiş oluyorsunuz, bu şekil otuz dört sayısına kadar ulaşmanız gerekiyor. Otuz dört sayısına ulaştıktan sonra elinizdeki taşları açıyorsunuz. Hiçbir şekilde eliniz de taş kalmaması gerekiyor. Eğer karşınızdaki rakip de elindeki taşları açmış ise ona işlek taşınız varsa işlek taş atabiliyorsunuz. Örneğin açılan taşlarda mavi bir, mavi iki, mavi üç vardır, siz de ise de mavi dört varise o mavi dördü diğer sayıların yanına koyarak işlek yapmış oluyorsunuz. Bu şekilde elinizde taş kalmamış oluyor ve oyunu kazanmış olursunuz.
Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar
QR Kodu ile İndir
  • Kategori: Eğlence
  • Platform: Android
  • Yayıncı: Zynga
  • Dosya Boyutu: 32M
  • İndirme Sayısı: 0
  • Lisans: Ücretsiz
  • Son Güncelleme: Aralık 22, 2020
Editörün Seçimi
Pancake Art
Oyunlar
PLANK!
Eğlence
Clean Up 3D
Oyunlar
Skiddy Car
Oyunlar
Blade Forge 3D
Eğlence
Draw Army!
Oyunlar
Masking Print
Eğlence
Color Roll 3D
Eğlence